Brother Artspira Support

 

Brother
Artspira
Support

Pobierz aplikację na swoje urządzenie mobilne telefon lub tablet

Aktualizacja oprogramowania

Przed skorzystaniem z usługi pamiętaj o zainstalowaniu najnowszego oprogramowania.

Pobierz najnowsze oprogramowanie TUTAJ
Przed zarejestrowaniem się w planie subskrypcji Artspira+ upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji oprogramowania urządzenia Brother**

* Aplikacja Artspira+ jest dostępna tylko w niektórych krajach/regionach.
Kliknij TUTAJ, aby wyświetlić listę krajów/regionów, w których dostępna jest aplikacja Artspira+.

**Użyj komputera, aby odwiedzić naszą witrynę pomocy technicznej Brother, support.brother.com, znajdź swoje urządzenie i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby pobrać najnowsze oprogramowanie do urządzenia Brother. Plików oprogramowania nie można pobrać za pomocą urządzenia mobilnego. Pobierz oprogramowanie na urządzenie Brother za pomocą komputera.

UWAGI

Nie wszystkie maszyny Brothera wyposażone w moduł komunikacji bezprzewodowej wifi współpracują z aplikacją Artspira od razu po uruchomieniu nowej maszyny. Niekiedy konieczny jest update programu sterującego maszyną. Spowodowane jest to tym, że program Artspira podlega ciągłym zmianom i aktualna wersja Artspiry może nie być kompatybilna z programem sterującym maszyną, który został wgrany w maszynę podczas jej produkcji. Jeżeli program sterujący maszyną wymaga update-u, to informację taką wyświetli maszyna przy pierwszej próbie połączenia z Artspirą. W niektórych przypadkach nowy program sterujący maszyną można pobrać na maszynę bezpośrednio przez sieć wifi. W innych przypadkach należy nowy program pobrać za pomocą komputera, przegrać na pendrive i zainstalować na maszynie z pendrive-a.