by Fmeaddons
Brother A16
Prosta w obsłudze, nowoczesna komputerowa maszyna do szycia przeznaczona do użytku domowego.
1,820.00 zł
Gdzie kupić?Akcesoria OpcjonalneWideo-instrukcje
- 16 ściegów ściegów w tym 3 rodzaje automatycznego obszywania dziurek
- 7. punktowe ząbki
- ulepszony, większy i bardziej czytelny wyświetlacz LCD
- nowa, dłuższa stopka „J”,która łatwiej pokonuje trudne materiały
- rewelacyjnie radzi sobie z elastycznymi dzianinami oraz grubymi materiałami np. jeans,
- charakteryzuje się wyjątkowo cichą pracą
- funkcja automatycznego ryglowania na początku i na końcu ściegu,
- unowocześniony system automatycznego nawlekania igły
- posiada regulację prędkości szycia
- posiada bardzo czytelny tor prowadzenia nici
- regulacja naprężenia nici
- przycisk start/stop (umożliwia szycie bez pedału),
- przycisk zmiany pozycji igły (umożliwia opuszczenie lub podniesienie igły),
- siedmiopunktowe ząbki, znakomicie przytrzymujące materiał podczas szycia,
- Opis
- Specyfikacja techniczna
- Akcesoria
- Instrukcja obsługi
- Ulotka
- Filmy
Opis produktu
Brother Innov-is A16 to nowoczesna, bardzo prosta w obsłudze, komputerowa maszyna do szycia. Model ten będzie idealnym wyborem dla użytkowników maszyn mechanicznych, którzy szukają swojej pierwszej maszyny komputerowej. Ze względu na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań z droższych modeli, A16 równie dobrze sprawdzi się w pracowni krawieckiej.
Model Brother A16 jest podstawową wersją maszyny z nowej rodziny Brother Innov-is seria A. Jest kompromisem pomiędzy mechaniczną maszyną a elektroniczną. Szycie możliwe jest za pomocą przycisku lub z użyciem kontrolera nożnego. Maszyna jest bardzo prosta w obsłudze, większość ustawień można zmienić ręcznie. Maszyna posiada wyświetlacz LCD, który pokazuje wybrany ścieg, jego długość i szerokość, a także sugeruje wybór najlepszej do niego stopki.

Tabela ściegów

Porównanie modeli maszyn do szycia Brother serii A

| Model | A16 |
| Typ maszyny | Komputerowa |
| Prędkość szycia | 850 ś./m. |
| Odległość igły od ramienia maszyny | 16 cm |
| Ilość wbudowanych ściegów | 16 |
| Wyświetlacz | 2,6″, LCD monochromatyczny |
| Chwytacz rotacyjny | Tak |
| Dziurki do guzików | 3 – automatyczne |
| Transport materiału | 7. punktowe ząbki |
| Projektowanie własnych ściegów | Tak |
| Nożyczki do cięcia nici | Tak – zlokalizowane w trzech miejscach |
| Nawlekacz igły | Tak |
| Przycisk Start/Stop | Tak |
| Podnoszenie stopki | Manualne |
| Regulacja szerokości ściegu | Tak, do 7 mm |
| Regulacja długości ściegu | Tak, do 5 mm |
| Pozycjonowanie igły | Tak |
| Regulacja naprężenie nici górnej | Tak |
| Regulacja naprężenie nici dolnej | Tak |
| Szycie podwójną igłą | Tak |
| Programowanie szycia | Tak |
| Funkcja pikowania | Tak |
| Funkcja pachworku | Tak |
| Szycie wstecz | Tak |
| Ryglowanie ściegu | Tak |
| Automatyczne cerowanie | Tak |
| Wolne ramię | Tak |
| Opuszczane ząbki | Tak |
| Waga maszyny (netto) | 6,4 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,4 kg |
| Wymiary opakowania | 54 x 29 x 39 cm |
Akcesoria w zestawie z maszyną:
- stopka do ściegu zygzakowego „J” (w maszynie),
- stopka owerlokowa „G”,
- stopka do wszywania zamków błyskawicznych „I”,
- stopka do ściegu krytego „R”,
- stopka do wszywania guzików „M”,
- stopka do obszywania dziurek „A”,
- miękki pokrowiec na maszynę,
- zestaw igieł,
- igła podwójna,
- szpulka dolna x 4 sztuki (jedna znajduje się w maszynie),
- nóż do szwów,
- szczoteczka do czyszczenia,
- śrubokręt,
- śrubokręt w kształcie dysku,
- dodatkowy trzpień na szpulkę,
- nasadka szpulki duża,
- nasadka szpulki średnia,
- nasadka szpulki mała,
- siatka na szpulkę,
- bębenek (w maszynie),
- kontroler nożny,
- torba na akcesoria,
- instrukcja obsługi,
- kabel zasilający
Ulotka – Kliknij, aby zobaczyć ulotkę
Zobacz całą Play Listę! Znajdziesz w niej aż 18 wideo-instrukcji!








