by Fmeaddons
Brother A50
Intuicyjna,bardzo solidna i nowoczesna maszyna elektroniczna z najnowszej serii A.
1,900.00 zł
Gdzie kupić? Akcesoria OpcjonalneWideo-instrukcje
- 50 ściegów w tym 5 rodzajów automatycznego obszywania dziurek
- ulepszony, większy i bardziej czytelny wyświetlacz LCD
- nowa, dłuższa stopka „J”,która łatwiej pokonuje trudne materiały
- rewelacyjnie radzi sobie z elastycznymi dzianinami oraz grubymi materiałami np. jeans,
- charakteryzuje się wyjątkowo cichą pracą
- funkcja automatycznego ryglowania na początku i na końcu ściegu,
- unowocześniony system automatycznego nawlekania igły
- posiada regulację prędkości szycia
- posiada bardzo czytelny tor prowadzenia nici
- regulacja naprężenia nici
- przycisk start/stop (umożliwia szycie bez pedału)
- przycisk zmiany pozycji igły (umożliwia opuszczenie lub podniesienie igły)
- siedmiopunktowe ząbki, znakomicie przytrzymujące materiał podczas szycia
- Opis
- Specyfikacja techniczna
- Akcesoria
- Instrukcja obsługi
- Ulotka
- Filmy
Opis produktu
Niezawodne, ciche i niezwykle intuicyjne w obsłudze. Takie właśnie są maszyny Brother z nowej serii A. Między innymi dlatego są one znakomitym wyborem dla osób szukających swojej pierwszej (i kolejnej) maszyny do szycia.
Prawdziwa siła maszyn z serii A nie leży jednak w ich mocnej specyfikacji technicznej, lecz wysokiej kulturze pracy. Siadając do pracy przy jednej z tych maszyn pierwsze co zaskakuje użytkownika to płynna i niemal bezgłośna praca silnika. Ergonomiczne rozłożenie przycisków i pokręteł oraz funkcje ułatwiające pracę jak automatyczne nawlekanie nici, czy regulacja prędkości szycia powodują, że szycie za pomocą tej maszyny to czysta przyjemność.
Całkiem nowa seria maszyn z rodziny Innov-is. A50 to nowoczesna, bardzo prosta w obsłudze, komputerowa maszyna do szycia. Model ten będzie idealnym wyborem dla użytkowników maszyn mechanicznych, którzy poszukują pierwszej maszyny komputerowej. W porównaniu do modelu A16, maszyna A50 wyposażona jest w większą liczbę dostępnych ściegów, oraz specjalne ustawienie do szycia podwójną igłą.
Ze względu na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań z droższych modeli, A50 równie dobrze sprawdzi się w profesjonalnej pracowni krawieckiej.
Subtelne na pierwszy rzut oka maszyny, w rzeczywistości kryją w sobie bardzo wytrzymałą konstrukcję oraz rozwiązania technologiczne z wyższych modeli, co sprawia, że znajdą one zastosowanie nie tylko w warunkach domowych. Maszyny tej serii idealnie sprawdzą się w rękach profesjonalistów prowadzących pracownie krawieckie oraz projektantów mody. 
Tabela ściegów

Porównanie modeli maszyn do szycia Brother serii A

Najważniejsze funkcje i możliwości :
- ulepszony, większy i bardziej czytelny wyświetlacz LCD
- nowa, dłuższa stopka „J”,która łatwiej pokonuje trudne materiały
- rewelacyjnie radzi sobie z elastycznymi dzianinami oraz grubymi materiałami np. jeans,
- charakteryzuje się wyjątkowo cichą pracą
- funkcja automatycznego ryglowania na początku i na końcu ściegu,
- unowocześniony system automatycznego nawlekania igły
- wysoka jakość wykonania zapewniająca długie, bezawaryjne użytkowanie
- nowoczesny wygląd,
- idealna dla początkujących, posiada regulację prędkości szycia
- posiada bardzo czytelny tor prowadzenia nici
- regulacja naprężenia nici
- przycisk start/stop (umożliwia szycie bez pedału)
- przycisk zmiany pozycji igły (umożliwia opuszczenie lub podniesienie igły)
- siedmiopunktowe ząbki, znakomicie przytrzymujące materiał podczas szycia
- automatyczny rygiel – maszyna automatycznie mocuje ścieg na początku i na końcu szwu, aby zapobiec wypruwaniu się nitki
- 50 ściegów
- 5 rodzajów automatycznego obszywania dziurek
- regulacja długości i szerokości ściegów
| Model | A50 |
| Typ maszyny | Komputerowa |
| Prędkość szycia | 850 ś./m. |
| Odległość igły od ramienia maszyny | 16 cm |
| Ilość wbudowanych ściegów | 50 |
| Wyświetlacz | 2,6″, LCD monochromatyczny |
| Chwytacz rotacyjny | Tak |
| Dziurki do guzików | 5 – automatyczne |
| Transport materiału | 7. punktowe ząbki |
| Projektowanie własnych ściegów | Tak |
| Nożyczki do cięcia nici | Tak – zlokalizowane w trzech miejscach |
| Nawlekacz igły | Tak |
| Przycisk Start/Stop | Tak |
| Podnoszenie stopki | Manualne |
| Regulacja szerokości ściegu | Tak, do 7 mm |
| Regulacja długości ściegu | Tak, do 5 mm |
| Pozycjonowanie igły | Tak |
| Regulacja naprężenie nici górnej | Tak |
| Regulacja naprężenie nici dolnej | Tak |
| Szycie podwójną igłą | Tak |
| Programowanie szycia | Tak |
| Funkcja pikowania | Tak |
| Funkcja pachworku | Tak |
| Szycie wstecz | Tak |
| Ryglowanie ściegu | Tak |
| Automatyczne cerowanie | Tak |
| Wolne ramię | Tak |
| Opuszczane ząbki | Tak |
| Oświetlenie | LED |
| Waga maszyny (netto) | 6,5 kg |
| Waga maszyny wraz z opakowaniem | 9,4 kg |
| Wymiary opakowania | 54 x 29 x 39 cm |
Akcesoria w zestawie z maszyną:
- stopka „J” – uniwersalna,
- stopka „G” – do ściegu owerlokowego,
- stopka „ I” – do zamków,
- stopka „R” – stopka do ściegu krytego,
- stopka „M” – do przyszywania guzików,
- stopka A – do obszywania dziurek,
- zestaw igieł,
- podwójna igła,
- 4 zapasowe szpulki,
- przecinak,
- szczoteczka do czyszczenia,
- nasadka na szpulkę : duża, mała i średnia,
- rozrusznik nożny,
- śrubokręt,
- torebka na akcesoria,
- pokrowiec.
- instrukcja obsługi
- kabel zasilający
Ulotka – Kliknij, aby zobaczyć ulotkę
Zobacz całą Play Listę! Znajdziesz w niej aż 18 wideo-instrukcji!










