by Fmeaddons
Brother A65
Najnowsza maszyna z docenianej serii A
2,230.00 zł
Gdzie kupić? Akcesoria OpcjonalneWideo-instrukcje
Odblokuj swój potencjał twórczy i ruszaj w drogę z Brother Innov-is A65. Lekka, z twardym etui, daje Ci swobodę szycia kiedy, jak i gdzie chcesz. Ta wszechstronna maszyna do szycia, zbudowana z myślą o trwałości, jest wyposażona w wiele funkcji, które czynią ją idealnym towarzyszem do wszystkich rodzajów praktycznego i kreatywnego szycia.
Maszyna Brother Innov-is A65, w październiku 2024, zwyciężyła w teście maszyn do szycia organizacji Stiftung Warentest.*
- Opis
- Specyfikacja techniczna
- Akcesoria
- Instrukcja obsługi
- Ulotka
- Filmy
Opis produktu
*Pierwsza nagroda jakości dla maszyny Brother Innov-is A65! W swojej półce cenowej maszyna do szycia A65 przodowała nad konkurencyjnymi maszynami, test obejmował takie kryteria jak: szycie, łatwość obsługi, trwałość i bezpieczeństwo. Stiftung Warentest to organizacja powołana w 1964 roku przez parlament niemiecki w celu dostarczania konsumentom bezstronnych i obiektywnych recenzji towarów konsumenckich. Wyniki testów publikowane są na stronach www.test.de.
Niezawodne, ciche i niezwykle intuicyjne w obsłudze. Takie właśnie są maszyny Brother z nowej serii A. Między innymi dlatego są one znakomitym wyborem dla osób szukających swojej pierwszej (i kolejnej) maszyny do szycia.
Prawdziwa siła maszyn z serii A nie leży jednak w ich mocnej specyfikacji technicznej, lecz wysokiej kulturze pracy. Siadając do pracy przy jednej z tych maszyn pierwsze co zaskakuje użytkownika to płynna i niemal bezgłośna praca silnika. Ergonomiczne rozłożenie przycisków i pokręteł oraz funkcje ułatwiające pracę jak automatyczne nawlekanie nici, czy regulacja prędkości szycia powodują, że szycie za pomocą tej maszyny to czysta przyjemność.
Innov-is A65 to wytrzymała, skomputeryzowana maszyna do szycia, która została zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci pełną elastyczność twórczą. Niezależnie od tego, czy marzysz o samodzielnym szyciu ubrań, tworzeniu pięknych artykułów gospodarstwa domowego, czy po prostu chcesz udoskonalić swoje umiejętności kreatywnego szycia, Innov-is A65 to maszyna do szycia dla Ciebie.
Dzięki 60 ściegom, w tym 6 jednoetapowym dziurkom na guziki, zawsze znajdziesz idealny ścieg zapewniający perfekcję projektu. Automatyczny obcinacz nici, zaawansowany nawlekacz igły o jednym działaniu, przycisk ryglowania ściegu, szybkie ładowanie bębenka, przycisk Start/Stop i regulacja prędkości szycia, sprawiają, że Innov-is A65 jest łatwy w konfiguracji i łatwy do szycia. Wszystkie przyciski funkcyjne są wygodnie umieszczone na panelu centralnym, dzięki czemu zawsze będziesz mieć kontrolę.
Elegancka, kompaktowa, wytrzymała, lekka z twardym etui w zestawie – A65 to maszyna, która służy do dzielenia się miłością do szycia, a więc zabierz ją ze sobą do domów znajomych, na zajęcia na studiach czy na pracowite warsztaty szycia.

Tabela ściegów:

Porównanie modeli maszyn do szycia Brother serii A:

Najważniejsze zalety maszyny :
- 60 ściegów, w tym. 6 jednoetapowych dziurek na guziki
- automatyczny obcinacz nici
- zaaawansowany nawlekacz igły
- przycisk ryglowania ściegu
- szybkie ładowanie bębenka
- pozycja zatrzymania igły (góra/dół)
- kontrola długości i szerokości ściegu
- przycisk Start/Stop
- kontrola prędkości szycia
- tryb podwójnej igły
- twarde etui
| Model | A65 |
| Typ maszyny | Komputerowa |
| Prędkość szycia | 850 |
| Odległość igły od ramienia maszyny | 16 |
| Ilość wbudowanych ściegów | 65 |
| Chwytacz | Rotacyjny |
| Dziurki do guzików | 6 – automatyczne |
| Transport materiału | 7. punktowe ząbki |
| Regulacja szerokości ściegu | płynna do 7 mm |
| Regulacja długości ściegu | płynna do 5 mm |
| Nawlekacz igły | Automatyczny |
| Obcinacz nici | Automatyczny |
| Regulacja naprężenia nici górnej | Tak |
| Przycisk Start/Stop | Tak |
| Ryglownie ściegu | Tak |
| Programowanie szycia | Nie |
| Projektownie własnych ściegów | Tak |
| Szpulownik | Wbudowany |
| Wolne ramię | Tak |
| Szycie podwójną igłą | Tak |
| Szycie wstecz | Tak |
| Manualny obcinacz nitek | Tak |
| Ilość stopek w zestawie | 7 |
| Podnoszenie stopki | Manualne |
| Pozycjonowanie igły | Tak – automatyczne/kołem pasowym |
| Pobór mocy | 46 Wat |
| Oświetlenie | LED |
| Waga maszyny (netto) | 6,5 kg |
| Wymiary maszyny | 42 x 20 x 31 cm |
- stopka do ściegu zygzakowego „J” (w maszynie),
- stopka owerlokowa „G”,
- stopka do wszywania zamków błyskawicznych „I”,
- stopka do ściegu krytego „R”,
- stopka do wszywania guzików „M”,
- stopka do obszywania dziurek „A”,
- stopka do wyszywania ściegów dekoracyjnych „N”,
- zestaw igieł,
- igła podwójna,
- szpulka dolna x 4 sztuki (jedna znajduje się w maszynie),
- prujka krawiecka,
- szczoteczka do czyszczenia,
- śrubokręt mały i duży
- śrubokręt w kształcie dysku,
- dodatkowy trzpień na szpulkę,
- nasadka szpulki duża,
- nasadka szpulki średnia,
- nasadka szpulki mała,
- siatka na szpulkę,
- bębenek (w maszynie),
- kontroler nożny,
- torba na akcesoria,
- instrukcja obsługi,
- twarde etui na maszynę
Ulotka – Kliknij, aby zobaczyć ulotkę
Zobacz całą Play Listę! Znajdziesz w niej aż 18 wideo-instrukcji!





