by Fmeaddons
Brother Inventio NV1045SE Special Edition
Nowoczesna maszyna do szycia, specjalnie zaprojektowana dla profesjonalistów.
3,520.00 zł
Gdzie kupić? Akcesoria Opcjonalne
Więcej o My Custom Stitch
Zamień swoje pomysły w wyjątkowe szyciowe projekty dzięki Inventio NV1045SE. Jeśli chcesz poszerzyć granice tego, co i jak możesz szyć – to maszyna dla Ciebie. Twoja kreatywność bez ograniczeń, z maszyną Brother Inventio NV1045SE.
-
Duża przestrzeń robocza 210 mm (8,3”) od igły do ramienia maszyny
-
40 wbudowanych ściegów, w tym 6 rodzajów automatycznych dziurek na guziki
- Prędkość szycia do 850 śc./min.
-
Automatyczny nawlekacz igły
- Oświetlenie LED 2- punktowe z możliwością wyłączenia
-
Przyciski obcinania nici, ryglowania oraz wzmocnienia ściegu, pozycjonowania igły
- Możliwość szycia bez pedału oraz suwak regulacji prędkości
-
Square Feed Drive System (SFDS) – system zapewniający równomierne podawanie materiału
-
Podnośnik kolanowy
-
Twarde etui
- Opis
- Specyfikacja techniczna
- Akcesoria
- Instrukcja obsługi
Opis produktu
Brother NV1045SE Special Edition to nowoczesna maszyna do szycia stworzona z myślą o wymagających użytkownikach. Oferuje duży obszar roboczy – odległość igły od korpusu wynosi aż 21 cm, co ułatwia pracę nad większymi projektami.
Maszyna ma 40 starannie dobranych, najczęściej używanych ściegów, do których dostęp jest wyjątkowo prosty – każdy ścieg wybiera się jednym przyciskiem. Dzięki systemowi SFDS (Square Feed Drive System) maszyna szyje płynnie i równo. Specjalny mechanizm zapewnia jednakową gęstość ściegu, nawet podczas pracy na śliskich czy bardzo grubych materiałach.
Aby każda przygoda z szyciem i pikowaniem była wyjątkowa, Brother wprowadził do NV1045SE mnóstwo innowacji: automatyczne napięcie nici, kolanówkę i regulację prędkości szycia zapewniając równomierne, mocne i gładkie ściegi.
Szycie i pikowanie staje się jeszcze przyjemniejsze dzięki funkcjom, które oszczędzają czas i upraszczają pracę. Inventio NV1045SE standardowo oferuje: automatyczne ryglowanie ściegu, zaawansowane nawlekanie igły w jednym kroku, przycisk obcinania nici, system nawlekania bębenka, łatwe wkładanie bębenka, przycisk Start/Stop, ustawienia personalizowane, oświetlenie LED i wiele innych!
Prezentacja urządzenia
Najważniejsze funkcje i możliwości maszyny:
-
-
Wbudowane ściegi
40 wbudowanych ściegów, 6 automatycznych dziurek. -
Panel dotykowy z wyborem ściegu
Wystarczy wpisać numer wybranego ściegu, aby go użyć. -
Wyświetlacz LCD
Czytelny ekran LCD pokazujący szczegóły i ustawienia ściegu. -
Regulacja prędkości szycia
Pozwala płynnie dostosować prędkość od wolnej do szybkiej. Można też ustawić automatyczną zmianę szerokości ściegu podczas szycia. -
Automatyczny nawlekacz igły w jednym kroku
Wystarczy poprowadzić nitkę, opuścić dźwignię – igła zostanie nawleczona automatycznie. -
Oświetlenie LED 2-punktowe
Jasne światło LED do doświetlenia obszaru pracy z możliwością wyłączenia.. -
SFDS (Square Feed Drive System)
System ten ma istotny wpływ na jakość ściegu. Dzięki niemu maszyna zachowuje stałą gęstość ściegu, nie „drobi” ściegu i nie marszczy materiału. Efekt działania systemu SFDS jest szczególnie widoczny podczas przeszywania zgrubień, szycia śliskich materiałów i wszystkich innych trudnych materiałów. -
Podnośnik kolanowy
Uwolnij ręce, używając kolanówki do podnoszenia i opuszczania stopki – idealne przy dużych projektach, np. kołdrach. -
Automatyczne ryglowanie ściegu
Naciśnięcie przycisku powoduje automatyczne wykonanie ściegów zabezpieczających. Przy ściegach ozdobnych maszyna zatrzymuje się automatycznie po zakończeniu wzoru. -
Przycisk obcinania nici
Obetnij nić jednym przyciskiem przed zdjęciem szytego materiału z maszyny. -
Ustawienia personalizowane
Dostosuj szerokość i długość ściegu oraz napięcie nici do własnych potrzeb i zapisuj ustawienia w pamięci maszyny -
Wyłączany transport materiału
Funkcja wyłączania transportu materiału pozwala ręcznie prowadzić tkaninę podczas szycia, haftowania, tworzenia ściegów dekoracyjnych, pikowania i quiltingu. -
Wybór trybu igły (pojedyncza/podwójna)
Łatwa zmiana między szyciem pojedynczą a podwójną igłą. Funkcja ustawienia początkowej pozycji igły ułatwia rozpoczęcie szycia w wybranym punkcie. -
Automatyczne wyszywanie dziurki na guziki
Funkcja automatycznego obszywania dziurek jednym krokiem. -
Twarde etui
Chroni maszynę w domu i w podróży.
-
| Model | NV1045SE |
| Rodzaj maszyny | Komputerowa |
| Sterowanie | Panel dotykowy |
| Ilość programów ściegowych | 40 |
| Odległość igły od ramienia maszyny | 210 mm |
| Prędkość szycia | 850 s/min |
| Wyświetlacz | Tak, LCD 3,5″ |
| Wolne ramie | Tak |
| Podnośnik kolanowy | Tak |
| Obszywanie dziurki | Automatyczne, 6 rodzajów |
| Dziurka z oczkiem | Tak |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | Tak |
| Regulacja szerokości ściegu | Do 7mm |
| Regulacja długości ściegu | Do 5mm |
| Ścieg wzmacniający | Tak |
| Szycie wstecz | Tak |
| Szycie podwójną igłą | Tak |
| Mocowanie stopki | Zatrzaskowe |
| Regulacja docisku stopki | Tak |
| Regulator prędkości szycia | Tak |
| Automatyczne nawlekanie igły | Tak |
| Obcinacz nici | Manualny, automatyczny |
| Automatyczne ryglowanie ściegu | Tak |
| Podnośnik kolanowy | Tak |
| Transport materiału | 7 punktowe ząbki, SFDS |
| Wyłączany transport materiału | Tak |
| Chwytacz rotacyjny | Tak |
| Oświetlenie pola pracy | Tak, LED 2-punktowe |
| Ilość stopek w zestawie | 7 |
| Moc [W] | 55 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Waga maszyny (netto) | 9,6 kg |
| Wymiary maszyny | 480x249x300mm |
| Akcesoria w zestawie z maszyną: | Akcesoria opcjonalne: |
|













