by Fmeaddons
Brother Inventio NV1350
Komputerowa maszyna do szycia oferująca bezkonkurencyjną jakość szycia.
5,240.00 zł
Gdzie kupić? Akcesoria Opcjonalne
Więcej o My Custom Stitch
Brother Inventio NV1350 to maszyna, która wspiera rozwój umiejętności szycia. Umożliwia realizację większych, bardziej zaawansowanych i dekoracyjnych projektów.
-
182 wbudowane ściegi, w tym 5 czcionek (małe i wielkie litery) oraz 10 rodzajów automatycznych dziurek na guziki
-
Duża przestrzeń do szycia 210 mm
-
Szycie w 4 kierunkach
-
Szerokość dekoracyjnych ściegów do 40 mm, tworzenie ściegów krokowych (z przesunięciem)
-
Długość ściegu fastrygi do 30 mm
-
Prędkość szycia do 850 śc./min.
-
Duży, czytelny ekran LCD 3,7”
-
Menu w języku polskim, w tym komunikaty o błędach
-
Oświetlenie LED 2-punktowe z możliwością wyłączenia
-
Automatyczny nawlekacz igły
-
Przyciski obcinania nici, ryglowania oraz wzmocnienia ściegu, pozycjonowania igły
-
Możliwość szycia bez pedału oraz suwak regulacji prędkości
-
Elektroniczne sterowanie naprężeniem nici górnej
-
Elektroniczne sterowanie docisku stopki
-
Personalizacja i łączenie ściegów oraz zapis ich kombinacji w pamięci maszyny
-
My Custom Stitch™ – projektowanie własnych ściegów
-
Precyzyjna regulacja ściegów w poziomie
-
Personalizacja szycia z ustawieniami automatycznego wzmocnienia ściegu (Lock Stitch), obcinania nici, podnoszenia stopki i pozycjonowania igły
-
SFDS – precyzyjny transport tkaniny odbywa się po obrysie prostokąta
-
Podnośnik kolanowy
-
Twarda walizka
- Opis
- Specyfikacja techniczna
- Akcesoria
- Instrukcja obsługi
Opis produktu
Duża przestrzeń robocza – 210 mm (8,3”) zapewnia swobodę przy pracy nad większymi i bardziej wymagającymi projektami.
Dzięki systemowi Square Feed Drive, kolanówce oraz suwakowi regulacji prędkości ściegi pozostają mocne, równe i płynne.
Funkcja My Custom Stitch™ umożliwia tworzenie własnych wzorów ściegów ozdobnych lub edytowanie, łączenie i odbijanie lustrzane jednego ze 182 wbudowanych ściegów dekoracyjnych. Do dyspozycji jest również 5 czcionek (małe i wielkie litery).
Maszyna została wyposażona w rozwiązania, które skracają czas przygotowania i pozwalają szybciej rozpocząć szycie: przycisk rygla, zaawansowany system nawlekania igły jednym ruchem, przycisk obcinania nici, szybki system nawijania szpulki, chwytacz rotacyjny z wkładaną od góry szpulką, przycisk Start/Stop, możliwość personalizacji ustawień, oświetlenie LED i wiele innych.
Prezentacja urządzenia
Najważniejsze funkcje i możliwości maszyny:
-
-
Wbudowane ściegi
182 programy pozwalają urozmaicić i ozdobić materiały. -
Transport boczny
Szycie wielokierunkowe – ściegi proste i zygzak w czterech kierunkach. Możliwość wyszywania dużych ściegów ozdobnych o szerokości do 40 mm. -
Panel dotykowy z bezpośrednim wyborem ściegu
Wystarczy wprowadzić numer wybranego ściegu. -
Ekran LCD
Czytelny wyświetlacz prezentuje parametry ściegów i ustawienia. -
Regulacja prędkości szycia
Płynna zmiana prędkości szycia od wolnej do szybkiej; dodatkowo może pełnić funkcję regulacji szerokości ściegu. -
Automatyczny nawlekacz igły
Prowadzenie nici zgodnie ze schematem i naciśnięcie dźwigni automatycznie nawleka igłę. -
Przycisk obcinania nici
Umożliwia odcięcie nici jednym dotknięciem. -
Oświetlenie LED 2-punktowe
Jasne, naturalne światło do pracy z możliwością wyłączenia. -
SFDS (Square Feed Drive System)
System ten ma istotny wpływ na jakość ściegu. Dzięki niemu maszyna zachowuje stałą gęstość ściegu, nie „drobi” ściegu i nie marszczy materiału. Efekt działania systemu SFDS jest szczególnie widoczny podczas przeszywania zgrubień, szycia śliskich materiałów i wszystkich innych trudnych materiałów. -
Podnośnik kolanowy
Pozwala unieść lub opuścić stopkę przy pomocy kolana, co ułatwia obsługę przy dużych projektach, np. patchworkach czy quiltach. -
Automatyczne ryglowanie ściegu
Umożliwia łatwe zabezpieczenie początku i końca ściegu. Przy ściegach ozdobnych maszyna kończy motyw automatycznie. -
Ustawienia personalizowane
Regulacja szerokości i długości ściegu oraz naprężenia nici z możliwością zapisania w pamięci. Ustawienia automatycznego wzmocnienia ściegu (Lock Stitch), obcinania nici, podnoszenia stopki i pozycjonowania igły. -
My Custom Stitch™
Projektowanie własnych ściegów lub edycja gotowych wzorów z możliwością ich zapisu. -
Wyłączany transport materiału
Obniżenie ząbków transportera umożliwia szycie z wolnej ręki, np. w quiltingu. -
Tabela ściegów
Umieszczona wewnątrz górnej pokrywy. -
Łączenie wzorów
Możliwość tworzenia sekwencji ściegów i zapisywania ich w pamięci. -
Odbicie lustrzane
Uzyskanie odwróconego wzoru ściegu. - Pionowa regulacja wzoru
Zmiana długości ściegów dekoracyjnych. -
Powtarzanie lub pojedyncze szycie wzoru
Wybór pomiędzy jednorazowym a ciągłym wykonaniem motywu. - Tryb pracy igły (pojedyncza/podwójna)
Łatwe przełączanie między igłą pojedynczą a podwójną. -
Twarde etui
Chroni maszynę w domu i w podróży.
-
| Model | NV1350 |
| Sterowanie | Panel z przyciskami |
| Wbudowane ściegi | 182 |
| Odległość igły od ramienia maszyny | 210 mm |
| Prędkość szycia | do 850 s/min |
| Projektowanie własnych ściegów | Tak |
| Zapisywanie ustawień ściegów | Tak |
| Funkcja fastrygi | Tak |
| Dziurki | 10 |
| Napisy | 5 krojów czcionek (małe i wielkie litery) |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Pozycjonowanie igły | Tak |
| Mapa ściegów | Tak |
| Lustrzane odbicie ściegu | Tak |
| Regulacja docisku stopki | Tak |
| Ścieg wzmacniający | Tak |
| Szycie wstecz | Tak |
| Szycie w bok | Tak |
| Szycie igłą podwójną | Tak |
| Podnośnik kolanowy | Tak |
| Automatyczne naprężenie nici | Tak |
| Automatyczny docisk stopki | Tak |
| Automatyczne nawlekanie igły | Tak |
| Automatyczne obcinanie nici | Tak |
| Automatyczne ryglowanie ściegu |
Tak |
| Transport materiału | 7. punktowe ząbki, system SFDS |
| Chwytacz rotacyjny |
Tak – system szybkiego ładowania bębenka |
| Gwarancja | 2 lata |
| Waga maszyny (netto) | 9,8 kg |
| Wymiary maszyny | 480×249,4x300mm |
| Akcesoria w zestawie z maszyną: | Akcesoria opcjonalne: |
|
|














