by Fmeaddons
Brother Inventio NV1850Q
Komputerowa maszyna do szycia. Najwyższy model z nowej serii Brothera.
6,070.00 zł
Gdzie kupić? Akcesoria Opcjonalne
Więcej o My Custom Stitch
Brother Inventio NV1850 to maszyna, która wspiera rozwój umiejętności szycia. Umożliwia realizację większych, bardziej zaawansowanych i dekoracyjnych projektów.
-
- 232 wbudowane ściegi, w tym 5 czcionek (małe i wielkie litery) oraz 10 rodzajów automatycznych dziurek na guziki.
- Duża przestrzeń do szycia 210 mm
- Szycie w 4 kierunkach
- Szerokość dekoracyjnych ściegów do 40 mm, tworzenie ściegów krokowych (z przesunięciem)
- Długość ściegu fastrygi do 30 mm
- Prędkość szycia do 850 śc./min.
- Duży, czytelny ekran LCD 3,7”
- Menu w języku polskim, w tym komunikaty o błędach
- Oświetlenie LED 2-punktowe z możliwością wyłączenia
- Automatyczny nawlekacz igły
- Przyciski obcinania nici, ryglowania oraz wzmocnienia ściegu, pozycjonowania igły
- Przycisk podnoszenia stopki
- Możliwość szycia bez pedału oraz suwak regulacji prędkości
- Elektroniczne sterowanie naprężeniem nici górnej
- Elektroniczne sterowanie docisku stopki
- Personalizacja i łączenie ściegów oraz zapis ich kombinacji w pamięci maszyny
- My Custom Stitch™ – projektowanie własnych ściegów
- Precyzyjna regulacja ściegów w poziomie i pionie
- Personalizacja szycia z ustawieniami automatycznego wzmocnienia ściegu (Lock Stitch), obcinania nici, podnoszenia stopki i pozycjonowania igły
- SFDS – precyzyjny transport tkaniny odbywa się po obrysie prostokąta
- ICAPS – system automatycznego wykrywania grubości materiału
- Funkcja PIVOT – swobodne obracanie tkaniny przy igle wbitej w materiał
- Tryb ruchu swobodnego do pikowania z wolnej ręki z ustawieniem wysokości stopki
- Podnośnik kolanowy
- W zestawie: szeroki stół powiększający pole pracy, twarda walizka, ogromny zestaw stopek, w tym stopka z górnym transportem (krocząca)
- Opis
- Specyfikacja techniczna
- Akcesoria
- Instrukcja obsługi
Opis produktu
Maszyna Brother NV1850Q została stworzona z myślą o profesjonalistach. Szerokie pole pracy o wymiarze 210 mm (8,3”) gwarantuje komfort przy każdym rodzaju szycia i pikowania, a dołączony stół poszerzający dodatkowo zwiększa przestrzeń roboczą.
Maszyna została zaprojektowana z myślą o precyzyjnym szyciu i pikowaniu. Zastosowane systemy, takie jak Square Feed Drive, ICAPS oraz funkcja PIVOT pozwalają uzyskać równomierne i stabilne efekty pracy.
Funkcja My Custom Stitch™ umożliwia tworzenie własnych ściegów ozdobnych oraz edytowanie, łączenie i odbijanie lustrzane jednego z 232 wbudowanych ściegów dekoracyjnych. Do dyspozycji użytkownika jest także 5 czcionek (małe i wielkie litery).
W pracy pomagają również rozwiązania ułatwiające obsługę, takie jak przycisk rygla, podnośnik kolanowy, system nawlekania igły jednym ruchem, szybkie nawijanie szpulki, chwytacz rotacyjny z wkładaną od góry szpulką, przycisk Start/Stop, ustawienia personalizowane, oświetlenie LED oraz inne praktyczne funkcje.
Prezentacja urządzenia
Najważniejsze funkcje i możliwości maszyny:
-
Wbudowane ściegi
232 ściegi pozwalają ożywić każdą tkaninę. -
Transport boczny
Szycie wielokierunkowe – ściegi proste i zygzak w czterech kierunkach. Możliwość wyszywania dużych ściegów ozdobnych o szerokości do 40 mm. - Funkcja PIVOT
Stopka automatycznie unosi się przy opuszczonej igle, co pozwala szybko i precyzyjnie obracać materiał. -
ICAPS (Continuous Automatic Pressure System)
System czujników automatycznie wykrywa grubość materiału i dostosowuje docisk stopki, zapewniając równą jakość ściegu. -
Panel dotykowy z bezpośrednim wyborem ściegu
Łatwy wybór ściegu przez wpisanie jego numeru. -
Ekran LCD
Przejrzysty wyświetlacz LCD z informacjami o ściegach i ustawieniach. -
Regulacja prędkości szycia
Płynna zmiana prędkości szycia od wolnej do szybkiej; dodatkowo może pełnić funkcję regulacji szerokości ściegu w trakcie szycia. -
Automatyczny nawlekacz igły
Wystarczy poprowadzić nić zgodnie ze schematem, opuścić dźwignię i igła zostaje nawleczona. -
Przycisk obcinania nici
Umożliwia odcięcie nici jednym dotknięciem. -
Oświetlenie LED 3-punktowe
Jasne, naturalne światło do pracy z możliwością wyłączenia. -
SFDS (Square Feed Drive System)
System ten ma istotny wpływ na jakość ściegu. Dzięki niemu maszyna zachowuje stałą gęstość ściegu, nie „drobi” ściegu i nie marszczy materiału. Efekt działania systemu SFDS jest szczególnie widoczny podczas przeszywania zgrubień, szycia śliskich materiałów i wszystkich innych trudnych materiałów. -
Kolanówka
Pozwala unieść lub opuścić stopkę przy pomocy kolana, co ułatwia obsługę przy dużych projektach, np. patchworkach czy quiltach. -
Automatyczne ryglowanie ściegu
Umożliwia łatwe zabezpieczenie początku i końca ściegu. Przy ściegach ozdobnych maszyna kończy motyw automatycznie. -
Ustawienia personalizowane
Regulacja szerokości i długości ściegu oraz naprężenia nici z możliwością zapisania w pamięci. Ustawienia automatycznego wzmocnienia ściegu (Lock Stitch), obcinania nici, podnoszenia stopki i pozycjonowania igły. -
My Custom Stitch™
Projektowanie własnych ściegów lub edycja gotowych wzorów z możliwością ich zapisu. -
Wyłączany transport materiału
Obniżenie ząbków transportera umożliwia szycie z wolnej ręki, np. w quiltingu. -
Tabela ściegów
Praktyczny wykaz ściegów wewnątrz górnej pokrywy maszyny. -
Łączenie wzorów
Twórz kombinacje ściegów i zapisuj je w pamięci. -
Odbicie lustrzane
Możliwość odbicia lustrzanego wzoru ściegu. - Pionowa regulacja wzoru
Możliwość regulacji długości ściegów ozdobnych. -
Powtarzanie lub pojedyncze szycie wzoru
Wybór wyszywania wzoru raz lub w serii. - Tryb pracy igły (pojedyncza/podwójna)
Łatwe przełączanie między igłą pojedynczą a podwójną. Funkcja ustawienia pozycji początkowej. -
Bogaty zestaw akcesoriów:
szeroki stół powiększający pole pracy, twarda walizka, duży zestaw stopek, w tym stopka z górnym transportem (krocząca)
| Model | NV1850Q |
| Sterowanie | Panel z przyciskami |
| Wbudowane ściegi | 232 |
| Odległość igły od ramienia maszyny | 210 mm |
| Prędkość szycia | do 850 s/min |
| Projektowanie własnych ściegów | Tak |
| Zapisywanie ustawień ściegów | Tak |
| Funkcja fastrygi | Tak |
| Dziurki | 10 |
| Napisy | 5 krojów czcionek (małe i wielkie litery) |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Pozycjonowanie igły | Tak |
| Mapa ściegów | Tak |
| Lustrzane odbicie ściegu | Tak |
| Regulacja docisku stopki | Tak |
| Ścieg wzmacniający | Tak |
| Szycie wstecz | Tak |
| Szycie w bok | Tak |
| Szycie igłą podwójną | Tak |
| Podnośnik kolanowy | Tak |
| Automatyczne naprężenie nici | Tak |
| Automatyczny docisk stopki | Tak |
| Automatyczne nawlekanie igły | Tak |
| Automatyczne obcinanie nici | Tak |
| Automatyczne ryglowanie ściegu |
Tak |
| Transport materiału | 7. punktowe ząbki, system SFDS |
| Chwytacz rotacyjny |
Tak – system szybkiego ładowania bębenka |
| Gwarancja | 2 lata |
| Waga maszyny (netto) | 9,8 kg |
| Wymiary maszyny | 480×249,4x300mm |
| Akcesoria w zestawie z maszyną: | Akcesoria opcjonalne: |
|
|


















