by Fmeaddons
Brother Inventio NV1150
Komputerowa maszyna do szycia zaprojektowana dla profesjonalistów.
4,060.00 zł
Gdzie kupić? Akcesoria Opcjonalne
Więcej o My Custom Stitch
Jeśli chcesz skupić się na doskonaleniu swojego szycia – to maszyna dla Ciebie. Mocne, równe i precyzyjne ściegi, duży obszar pracy i wiele funkcji oszczędzających czas.
-
Duży obszar pracy: odległość między igłą a korpusem wynosi 21 cm
-
140 wbudowanych ściegów, w tym 10 rodzajów automatycznych dziurek na guziki
-
5 czcionek (tylko wielkie litery)
- Prędkość szycia do 850 śc./min.
-
Duży, czytelny ekran LCD 3,7”
-
Menu w języku polskim, w tym komunikaty o błędach
- Oświetlenie LED 2- punktowe z możliwością wyłączenia
-
Automatyczny nawlekacz igły
-
Przyciski obcinania nici, ryglowania oraz wzmocnienia ściegu, pozycjonowania igły
- Funkcja Lock Stitch – automatyczne ryglowanie ściegu
-
Możliwość szycia bez pedału oraz suwak regulacji prędkości
- Elektroniczne sterowanie naprężeniem nici górnej
-
Square Feed Drive System (SFDS) – system zapewniający równomierne podawanie materiału
- Personalizacja i łączenie ściegów oraz zapis ich kombinacji w pamięci maszyny
-
My Custom Stitch™ – projektowanie własnych ściegów
-
Podnośnik kolanówy
-
Twarde etui
- Opis
- Specyfikacja techniczna
- Akcesoria
- Instrukcja obsługi
Opis produktu
Dzięki dużemu polu pracy 210 mm zyskujesz przestrzeń, by swobodnie realizować większe i trudniejsze projekty.
Dzięki systemowi Square Feed Drive, kolanówce i regulacji prędkości szycia Twoje ściegi będą zawsze mocne, płynne i równe.
Z wbudowaną funkcją My Custom Stitch™ możesz projektować własne ozdobne ściegi. W NV1150 można także edytować, łączyć i odbijać lustrzanie jeden ze 140 wbudowanych ściegów dekoracyjnych. Dodaj osobisty akcent dzięki pięciu czcionkom (tylko wielkie litery) i dziesięciu rodzajom dziurek na guziki.
Abyś mógł poświęcić więcej czasu na szycie, a mniej na przygotowania, maszyna została wyposażona w praktyczne rozwiązania: przycisk ryglowania ściegu, zaawansowany systema utomatycznego nawlekania igły jednym ruchem, przycisk obcinania nici, szybki system nawijania szpulki, chwytacz rotacyjny z wkładaną od góry szpulką, przycisk Start/Stop, ustawienia personalizowane, oświetlenie LED i wiele więcej!
Prezentacja urządzenia
Najważniejsze funkcje i możliwości maszyny:
-
-
Wbudowane ściegi
140 wbudowanych ściegów pozwoli tchnąć życie w każdą tkaninę. -
Panel dotykowy z wyborem ściegu
Wystarczy wpisać numer wybranego ściegu. -
Ekran LCD
Przejrzysty wyświetlacz LCD pokazujący szczegóły i ustawienia ściegów. -
Regulacja prędkości szycia
Suwak prędkości – od wolnego do szybkiego tempa. Można go także ustawić do zmiany szerokości ściegu podczas szycia. -
Automatyczny nawlekacz igły
Wystarczy poprowadzić nić zgodnie z oznaczeniami, opuścić dźwignię i igła jest nawleczona. - Przycisk obcinania nici
Obetnij nić jednym przyciskiem przed zdjęciem szytego materiału z maszyny. -
Oświetlenie LED 2-punktowe
Mocne i jasne światło LED oświetla pole pracy naturalnym światłem z możliwością wyłączenia. -
SFDS (Square Feed Drive System)
System ten ma istotny wpływ na jakość ściegu. Dzięki niemu maszyna zachowuje stałą gęstość ściegu, nie „drobi” ściegu i nie marszczy materiału. Efekt działania systemu SFDS jest szczególnie widoczny podczas przeszywania zgrubień, szycia śliskich materiałów i wszystkich innych trudnych materiałów. -
Podnośnik kolanowy
Podnoś i opuszczaj stopkę kolanem, by mieć wolne ręce – idealne do dużych projektów, np. quiltów. -
My Custom Stitch™
Twórz własne wzory ściegów lub edytuj istniejące i zapisuj do późniejszego użytku. -
Automatyczne ryglowanie ściegu
Naciśnięcie przycisku powoduje automatyczne wykonanie ściegów zabezpieczających. Przy ściegach ozdobnych maszyna zatrzymuje się automatycznie po zakończeniu wzoru. -
Ustawienia personalizowane
Reguluj szerokość i długość ściegu, dopasuj naprężenie nici i zapisuj ustawienia w pamięci maszyny. Ustaw automatyczne wzmocnienie ściegu, obcinanie nici, podnoszenie stopki oraz pozycjonowanie igły. -
Wyłączany transport materiału
Funkcja pozwala zatrzymać automatyczny ruch materiału, umożliwiając ręczne prowadzenie tkaniny podczas szycia, haftowania, tworzenia ściegów dekoracyjnych, pikowania i quiltingu. -
Wybór trybu igły (pojedyncza/podwójna)
Łatwe przełączanie między igłą pojedynczą a podwójną. Funkcja ustawienia początkowej pozycji igły ułatwia rozpoczęcie szycia w wybranym punkcie. -
Tabela ściegów
Praktyczna tabela ze ściegami umieszczona wewnątrz górnej pokrywy. -
Łączenie wzorów
Twórz własne kombinacje ściegów i zapisuj w pamięci. -
Odbicie lustrzane
Twórz odbicia lustrzane ściegów, aby uzyskać jeszcze większą różnorodność. -
Pionowa regulacja wzorów
Możliwość regulacji długości ściegów dekoracyjnych. -
Powtarzanie lub pojedyncze szycie wzoru
Wybierz, czy dany wzór ma być wyszyty raz, czy wielokrotnie. -
Twarde etui
Chroni maszynę w domu i w podróży.
-
| Model | NV1150 |
| Sterowanie | Panel z przyciskami |
| Wbudowane ściegi | 140 |
| Odległość igły od ramienia maszyny | 210 mm |
| Prędkość szycia | do 850 s/min |
| Projektowanie własnych ściegów | Tak |
| Zapisywanie ustawień ściegów | Tak |
| Dziurki | 10 |
| Napisy | 5 krojów czcionek |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Pozycjonowanie igły | Tak |
| Mapa ściegów | Tak |
| Lustrzane odbicie ściegu | Tak |
| Regulacja docisku stopki | Tak |
| Ścieg wzmacniający | Tak |
| Szycie wstecz | Tak |
| Szycie igłą podwójną | Tak |
| Podnośnik kolanowy | Tak |
| Automatyczny docisk stopki | Tak |
| Automatyczne nawlekanie igły | Tak |
| Automatyczne obcinanie nici | Tak |
| Automatyczne ryglowanie ściegu |
Tak |
| Transport materiału | 7. punktowe ząbki, system SFDS |
| Chwytacz rotacyjny |
Tak – system szybkiego ładowania bębenka |
| Gwarancja | 2 lata |
| Waga maszyny (netto) | 9,6 kg |
| Wymiary maszyny | 480x249x300mm |
| Akcesoria w zestawie z maszyną: | Akcesoria opcjonalne: |
|
|















