by Fmeaddons
Brother XN1700
Odpowiednia maszyna do szycia na start
710.00 zł
Gdzie kupić?Akcesoria Opcjonalne
- 17 ściegów (6 rodzajów stębnówek, 6 zygzaków, 6 ściegów innych i dziurka półautomatyczna)
- 6. punktowe ząbki
- półautomatyczne obszywanie dziurek
- chwytacz rotacyjny i szpulka wkładana od góry
- metalowy korpus
- światło LED
- wolne ramie
- możliwość szycia wstecz
- wbudowany manualny obcinacz nitek
- Opis
- Specyfikacja techniczna
- Akcesoria
- Instrukcja obsługi
Opis produktu
Brother XN1700, to solidna, prosta, mechaniczna maszyna do szycia.
Wyposażona jest w następujące elementy regulacyjne: pokrętło do regulacji naprężenia nitki oraz pokrętło do wyboru rodzaju ściegu. Efekt regulacji gęstości i szerokości ściegów realizujemy za pomocą pokrętła do wyboru rodzaju ściegu. Jest też możliwość wyboru dwóch różnych pozycji ściegu prostego: centralna i lewa
Mamy do wyboru kilka ściegów prostych o różnych gęstościach oraz kilka ściegów zygzak o różnych gęstościach i szerokościach. . Dodatkowo mamy ścieg „trójskok” do materiałów elastycznych, dwa ściegi do podszywania, ścieg muszelkowy i dwa ściegi ozdobne.
Maszynę można wykorzystać do pikowania. Efekt wyłączenia transportu uzyskujemy zakładając na płytkę ściegową nakładkę do pikowania.
Na wyposażeniu jest miękki pokrowiec.
Prezentacja urządzenia
Najważniejsze zalety maszyny
- 17 ściegów (6 rodzajów stębnówek, 6 zygzaków, 6 ściegów innych i dziurka półautomatyczna)
- 6. punktowe ząbki
- półautomatyczne obszywanie dziurek
- chwytacz rotacyjny i szpulka wkładana od góry
- metalowy korpus
- światło LED
- wolne ramie
- możliwość szycia wstecz
- wbudowany manualny obcinacz nitek
| Model | XN1700 |
| Typ maszyny | Mechaniczna |
| Prędkość szycia | 800 śc/min. |
| Odległość igły od ramienia maszyny | 16 cm |
| Regulacja długości ściegu | do 4 mm |
| Regulacja szerokości ściegu | do 5 mm |
| Ilość wbudowanych ściegów | 17 |
| Chwytacz: | Rotacyjny |
| Automat do nawlekania nici | Nie |
| Dziurki do guzików | 1 – półautomatyczna |
| Transport materiału | 6. punktowe ząbki |
| Nawlekacz igły: | Manualny |
| Regulacja naprężenia nici | Tak |
| Szpulownik: | Wbudowany |
| Wolne ramię | Tak |
| Szycie podwójną igłą | Tak |
| Szycie wstecz | Tak |
| Manualny obcinacz nitek: | Tak |
| Mocowanie stopek: | System MATIC |
| Ilość stopek w zestawie: | 4 |
| Podnoszenie stopki | Manualne |
| Pozycjonowanie igły | Nie |
| Oświetlenie | LED |
| Akcesoria w zestawie z maszyną: | Akcesoria opcjonalne: |
|
|
Instrukcja obsługi – Kliknij, aby zobaczyć instrukcję obsługi









