by Fmeaddons
Brother XN2500
Odnajdzie się idealnie w Twoim domu
870.00 zł
Gdzie kupić?Akcesoria Opcjonalne
- 25 ściegów
- rotacyjny chwytacz
- 6. punktowe ząbki
- 4. stopniowa dziurka
- pokrętło do płynnej regulacji gęstości ściegu
- oświetlenie LED
- szycie podwójną igłą
- wolne ramię
- Opis
- Specyfikacja techniczna
- Akcesoria
- Instrukcja obsługi
Opis produktu
Brother XN2500, to solidna, prosta, mechaniczna maszyna do szycia.
Wyposażona jest w następujące elementy regulacyjne: pokrętło do regulacji naprężenia nitki, pokrętło do wyboru rodzaju ściegu i pokrętło do płynnej regulacji gęstości ściegów.
Szerokość ściegu typu zygzak można zmieniać wybierając ściegi zygzak o różnych szerokościach za pomocą pokrętła do wyboru rodzaju ściegu. Jest też możliwość wyboru dwóch różnych pozycji ściegu prostego: centralna i lewa.
Maszynę można wykorzystać do pikowania. Efekt wyłączenia transportu uzyskujemy zakładając na płytkę ściegową nakładkę do pikowania.
Na wyposażeniu jest miękki pokrowiec.
Prezentacja urządzenia
Najważniejsze zalety maszyny
- 25 ściegów
- rotacyjny chwytacz
- 6. punktowe ząbki
- 4. stopniowa dziurka
- pokrętło do płynnej regulacji gęstości ściegu
- oświetlenie LED
- szycie podwójną igłą
- wolne ramię
| Model | XN2500 |
| Typ maszyny | Mechaniczna |
| Prędkość szycia | 800 |
| Odległość igły od ramienia maszyny | 16 cm |
| Ilość wbudowanych ściegów | 25 |
| Chwytacz: | Rotacyjny |
| Dziurki do guzików | 1 – półautomatyczna |
| Transport materiału | 6. punktowe ząbki |
| Regulacja długości ściegu | do 4 mm |
| Regulacja naprężenia nici górnej | Tak |
| Szpulownik: | Wbudowany |
| Wolne ramię | Tak |
| Szycie podwójną igłą | Tak |
| Szycie wstecz | Tak |
| Manualny obcinacz nitek: | Tak |
| Pozycjonowanie igły | nie |
| Waga maszyny | 4,7 kg |
| Wymiary maszyny | 39,2 x 14,6 x 30,8 cm |
| Oświetlenie | LED |
| Akcesoria w zestawie z maszyną: | Akcesoria opcjonalne: |
|
Instrukcja obsługi – Kliknij, aby zobaczyć instrukcję obsługi










