by Fmeaddons
- Opis
- Specyfikacja techniczna
- Akcesoria
- Instrukcja obsługi
Opis produktu
Brother XG3700 należy do klasy zaawansowanych, mechanicznych maszyn do szycia.
To co ją wyróżnia spośród innych maszyn mechanicznych, to odzielne pokrętło do płynnej regulacji długośći ściegu i gęstości zygzaku oraz drugie pokrętło do płynnej regulacji szerokości ściegu. Maszyna ma możliwość płynnej regulacji pozycji ściegu prostego w kierunku lewo-prawo.
Maszyna posiada metalowy korpus. Zastosowano w niej chwytacz rotacyjny i jest to lepsze rozwiązanie niż chwytacz wachadłowy. Maszyna jest wyjątkowo cicha.
Posiada 37 ściegów i możliwość automatycznego obszywania dziurek.
Zadbano także o komfort pracy wyposażając maszynę w automatyczny nawlekacz igły i nożyki do nitek.
Prezentacja urządzenia
Najważniejsze zalety maszyny
- 37 ściegów
- chwytacz rotacyjny całkowicie metalowy
- 6. punktowe ząbki
- automatyczna dziurka
- automatyczny nawlekacz igły
- pokrętło do płynnej regulacji długośći ściegu i gęstości zygzaku
- pokrętło do płynnej regulacji szerokości ściegów
- płynna regulacja pozycji ściegu prostego w kierunku lewo-prawo
- wolne ramię
- możliwość szycia podwójną igłą
- metalowy korpus
- szycie wstecz
| Model | XQ3700 |
| Typ maszyny | Mechaniczna |
| Prędkość szycia | 800 śc/min. |
| Odległość igły od ramienia maszyny | 16 cm |
| Ilość wbudowanych ściegów | 37 |
| Chwytacz: | Rotacyjny |
| Dziurki do guzików | 1 – automatyczna |
| Transport materiału | 6. punktowe ząbki |
| Regulacja szerokości ściegu | płynna do 5 mm |
| Regulacja długości ściegu | płynna do 4 mm |
| Nawlekacz igły: | Tak |
| Regulacja naprężenia nici | Tak |
| Szpulownik: | Wbudowany |
| Wolne ramię | Tak |
| Szycie podwójną igłą | Tak |
| Szycie wstecz | Tak |
| Manualny obcinacz nitek: | Tak |
| Mocowanie stopek: | System MATIC |
| Ilość stopek w zestawie: | 5 |
| Podnoszenie stopki | Manualne |
| Pozycjonowanie igły | Nie |
| Waga maszyny | 4,7 kg |
| Wymiary maszyny | 39,2 x 14,8 x 30,8 cm |
| Oświetlenie | LED |
| Akcesoria w zestawie z maszyną: | Akcesoria opcjonalne: |
|
|
Instrukcja obsługi – Kliknij, aby zobaczyć instrukcję obsługi









