Adamar to istniejąca od 1992 roku firma, która swoją siedzibę ma w centralnej części stolicy województwa Świętokrzyskiego, czyli Kielc. Od wielu lat dbamy o stuprocentowe zadowolenie naszych klientów, a kluczowy element naszej oferty stanowią maszyny do szycia.

Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo osób, które mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży maszyn. Wśród oferowanych przez nas produktów znaleźć można domowe maszyny do szycia, owerloki, hafciarki, a także maszyny przemysłowe różnego rodzaju. Umożliwiamy wyposażenie zarówno hobbystycznych domowych pracowni, jak i profesjonalnych zakładów szwalniczych w sprzęt od sprawdzonych i uznanych producentów takich jak firma Brother. Oprócz maszyn do szycia oferujemy także ich dodatkowe wyposażenie w postaci igieł czy stopek oraz szeroki wybór akcesoriów krawieckich i szwalniczych takich jak nożyczki, noże krojcze, krzesła i wiele innych.

Większość oferowanych przez nas produktów obejrzeć można osobiście w naszym sklepie stacjonarnym w Kielcach. Nasze drzwi otwarte są dla wszystkich Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w sobotę od 10:00 do 14:00.

Adamar
ul. Rynek 11
Kielce 25-303
Polska
Telefon: 501 248 748
Email: info@adamar.pl