Firma SEMACO została utworzona w 1989r. Od początku działalności specjalizuje się w dostawach maszyn szwalniczych, prasowalniczych, wyposażenia krojowni oraz oprzyrządowania. Oferujemy rozwiązania nowoczesne, niezawodne, sprawdzone, wiodących producentów światowych.

Od ponad 10 lat firma zajmuje się sprzedażą nowoczesnych komputerowych rozwiązań przygotowania i zarządzania produkcją zarówno dla firm odzieżowych jak i meblarskich oraz tekstylnych. Nowoczesny CAD InvenTex to kompleksowa obsługa przygotowania produkcji i krojowni, systemy zarządzania i rozliczania produkcji, także modułowy, zintegrowany pakiet obsługi przedsiębiorstwa odzieżowego. Doświadczenie, kompetencje i szeroka oferta skutecznie wspierają naszych klientów w działaniach dla sprostania wymogom twardej konkurencji. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy łączą wiedzę n/t nowych technologii ze znajomością potrzeb przedsiębiorstwa. Szeroka oferta oraz duża elastyczność w działaniu to nasze atuty.

Centrala firmy mieści się w Krakowie, natomiast w Łodzi i Katowicach  działają oddziały. Od kliku już lat solidność we współpracy z odbiorcami i kontrahentami zostaje uhonorowana certyfikatami programów „Przedsiębiorstwo Fair Play” (w latach 2005-2010) oraz „Solidna Firma” (w latach 2006-2010).

SEMACO Katowice*
*Punkt prowadzi serwis maszyn
ul. Krakowska 87
Katowice 40-391
Polska
Telefon: 32 200 90 60
Email: katowice@semaco.com.pl