W naszej sali ekspozycyjnej zagościły najwybitniejsze dzieła artystów wszechczasów – Michalangelo, Leonarda, Vincenta, Edvarda… Nie do uwierzenia?

W sobotę 10 lutego 2024 odwiedzili nas laureaci konkursu ZERO WASTE uhonorowani biletem wstępu na Wasztaty Artystyczne prowadzone przez młodego projektanta i twórcę Szymona Kota z PANSZYMONKOT. Udało się przyjechać wszystkim (bardzo dziękujemy!), mimo dalekiej drogi nikt się nawet nie spóźnił – skupienie i motywacja kreatywnego rozwoju towarzyszyła uczestnikom przez kolejne bite 6 godzin. To było zachwycające.

Dzieła powstawały powoli, maszynki Brothera furkały pracowicie, technika pracy Szymona Kota nie była łatwa, ale na tyle obiecująca, że kreatywny artystyczny vibe mógł swobodnie płynąć. Wiele zawdzięczamy łagodnemu usposobieniu prowadzącego i nastrojowi grupy, która była w nieczekiwanie i cudowny sposób, jak to się zdarza w świecie ducha, pomieszana wiekowo, zawodowo i stylowo – do kilku wybitnych patchworkistek dołączyli młodzi twórcy, uczniowie szkół artystycznych. I w tym wypadku miks był właśnie obiecującym, twórczym fermentem. Wszyscy dali radę! Bardzo dziękujemy za udział i zaangażowanie. Życzymy wiele satysfakcji z twórczych projektów!

Kolejne artystyczne inicjatywy w przygotowaniu MaszynyBrother.pl – śledźcie nasze media!